Strojírenští technici projektanti, konstruktéři

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel: 608 713 084, e-mail: ive@ive-agentura.cz
Požadujeme: velmi dobrou znalost práce v programech MS Office - Excel, Outlook, dobrá znalost sw Solid Works nebo Invertor, řidičský průkaz sk. B, nástup IHNED

Charakteristika povolání:
Vypracování projektů technických systémů. Zpracovávání projektové dokumentace. Konstrukční řešení zařízení a výrobků a navrhování nových modelů, vzorů, typů a výkresů nových výrobků. Provádění výpočtů a stanovování technických podmínek. Zpracovávání popisek a návodů k používání. Určování rozměrových norem, norem jakosti materiálu apod. Vypracování projektových podkladů technologických zařízení. Vypracování konstrukčních řešení výrobků podle základních technických podmínek, parametrů a rámcových instrukcí. Provádění servisu a oživování zařízení. Vedení kolektivu techniků.

Náplň práce:
tvorba výkresové dokumentace dle platných norem, zpracovávání nových projektů, vývoj, provádění výpočtů, zpracovávání průvodní dokumentace k výrobkům, tj. technické podmínky, záruční podmínky, návody k obsluze, prohlášení o shodě apod. archivace rozpisek, seznamů náhradních dílů, protokolů o testování a další průvodní dokumentace k výrobkům.

Zaměstnanecké výhody:
příjemné pracovní prostředí a kolektiv, řadu firemních bonusů, motivující mzdu, Vánoční odměnu, věrnostní odměna od 3. roku zaměstnání při narozeninách zaměstnance, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, karta Multisport, možnost využít firemní vozidlo k soukromým účelům za zvýhodněnou sazbu, parkoviště pro soukromé vozy vedle firmy, zdarma pitný režim volně k dispozici ve firemních prostorách, firemní prostory převážně klimatizovány, získání rozsáhlé profesní praxe v oboru hydrauliky, možnost účasti na zvolených vzdělávacích aktivitách jazykových i odborných

Plat od:
35 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Nástup:
01.03.2024
Obor a Profese:
Konstruktér
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ing. Pavel Škultéty
608 713 084
ive|ive-agentura#cz