Ostatní specialisté v oblasti techniky

Pracovní náplň:
" Odpovídá za zajištění technické provozuschopnosti strojního zařízení daného provozu.
" Odpovídá za způsob opravy strojního zařízení daného provozu a dodržení stanovených termínů oprav.
" Zajišťuje dohled nad prováděním běžných, středních a generálních oprav strojního zařízení.
" Kontroluje opravárenské a servisní činnosti.
" Zpracovává technické řešení oprav.
" Zajišťuje odstranění závad zjištěných z revizí zařízení.
" Úzce spolupracuje s výrobou.
" Navrhuje nové projekty.
" Zpracovává technické podklady pro výběrová řízení.
Požadavky na uchazeče:
" Střední odborné vzdělání technického nebo strojního směru.
" Orientace v technické dokumentaci a výkresech.
" Schopnost práce v týmu.
" Podmínkou znalost anglického jazyka.

Firemní benefity:
" 25 dní dovolené.
" Možnost vzdělávání (interní/externí).
" Měsíční výkonnostní odměny.
" Příspěvek na dopravu.
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Stravenkový paušál

Zaměstnanecké výhody : navýšení mzdy po zapracování, 5 dní dovolené navíc, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem.

Plat od:
40 000 Kč
Pracoviště:
Litoměřice
Nástup:
18.04.2024
Obor a Profese:
Vývojový inženýr
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Bc. Renata Slezáková
renata#slezakova|spm#cz