Metodici a analytici finančního trhu

Kontakt: Beránková Alžběta, e-mail: alzbeta.berankova@unicreditgroup.cz

Požadavky:
Zkušenost v seniorní roli v oblasti řízení rizik, tresury nebo asset and liabilities managementu, zkušenost s řízením týmu, byť jen na projektové bázi, je pro nás výhodou.
Zvládnete vést odborné jednání v angličtině.
Umíte využívat analytické nástroje (znalost SQL, R-studio apod. výhodou).
Máte přirozený drive posouvat procesy, projekty, sebe i ostatní kolegy dál.

Náplň práce:
Řízení a rozvoj stabilního týmu šesti specialistů na finanční rizika.
Vývoj a implementaci strategie řízení finančních rizik v Čechách a na Slovensku.
Zefektivňování a inovaci procesů.
Nastavení a řízení fungujících vztahů napříč lokální bankou i ostatními bankami a týmy ve skupině UniCredit.

Zaměstnanecké výhody:
Rozdělení práce mezi kancelář na Brumlovce a domov.
Zvýhodněné produkty banky a slevy u firemních partnerů.
Příspěvky na stravování i 20 000 flexi bodů ročně, které budete moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, MultiSport kartu, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, zdraví, relaxaci, masáže, lázeňské pobyty).
5 týdnů dovolené, volno v den narozenin a nebojíme se ani sick days

Plat od:
90 000 - 130 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
17.01.2024
Obor a Profese:
Finanční analytik
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Kontaktní osoba:
Alžběta Beránková
alzbeta#berankova|unicreditgroup#cz