Specialisté v oblasti personálního řízení

Pracovní doba: 08:30 - 17:00 hod.

Náplň práce:
Plánování a vedení personální práce ve společnosti, zajišťování náborů, přijímání a propouštění zaměstnanců, vyřizování pracovněprávních záležitostí ohledně vzniku, průběhu a ukončení pracovních poměrů, nastavení a vedení systémů.

Požadavky:
výhodou - praxe v oboru; výhodou - znalost ukrajinštiny a moldavštiny

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: taniaroman@seznam.cz;
- telefonicky (středa 12:00 - 14:00hod.) na čísle 608 427 040 - paní Madejová

Plat od:
29 900 Kč
Pracoviště:
Přerov
Nástup:
01.02.2024
Obor a Profese:
Ekonom
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Madejová
608427040
taniaroman|seznam#cz