Řezníci a uzenáři

Prvotní kontakt:
osobně: Tovární 111, 294 71 Benátky nad Jizerou
tel.: 702 233 169, v době 8,00 -18,00
e-mail: prace@novak-mu.cz

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Řezník/řeznice. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Benátkách nad Jizerou (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu).

Náplň práce:
- bourání, opracování, porcování a příprava masa do pultu
- výroba polotovarů dle platných receptur společnosti
- kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách
- prezentace zboží v prodejních pultech dle standardu společnosti
- kontrola kvality, čerstvosti zboží
- dodržování hygienických zásad
- dodržování pravidel HACCP
- komunikace a obsluha zákazníků
- obsluha pokladny

Požadujeme:
- odborné vyučení bez maturity v oboru řezník-uzenář
- nebo praxi s bouráním a opracováním masa
- dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- zodovědný přístup k práci
- samostatnost, zručnost, pečlivost

Zaměstnanecké výhody:
- práce ve stabilní české společnosti
- příspěvek na stravování ve mzdě
- Multisport kartu
- příspěvek na penzijní připojištění
- odměnu za práci o víkendech a svátcích
- výhodné zaměstnanecké nákupy masa
- lázně
- zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
- odměna za výročí narozenin
- zaškolení na prodejně

Plat od:
35 000 Kč
Pracoviště:
Mladá Boleslav
Nástup:
05.01.2024
Obor a Profese:
Řezník/uzenář
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Bc. Markéta Sokolová
+420 702 233 169
prace|novak-mu#cz