Odborní pracovníci v sociální oblasti

Charita České Budějovice je nestátní nezisková církevní organizace, poskytující zdravotní a sociální služby na území města České Budějovice a v přilehlých obcích. Zaměřujeme se na pomoc lidem v nouzi. Naší dlouhodobou vizí je pomáhat těm nejzranitelnějším, kteří by jinak zůstali bez pomoci.
Popis pracovní pozice:
- zástup za PN, dovolenou, apod.,
- poskytování odborného soc. poradenství osobám, které se ocitly v nepříznivé sociální situaci (např. podpora při vyřizování sociálních dávek, při zvládání náročných situací v rodině apod.),
- pomoc při hledání bydlení a zaměstnání,
- asistence při vyjednávání s úřady a institucemi,
- poskytování dluhového poradenství a služeb v oblasti oddlužení.
Požadujeme:
- VŠ, VOŠ- odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb.,
- trestní a morální bezúhonnost,
- flexibilitu, komunikační dovednosti, osobnostní zralost,
- respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR).
Nabízíme:
- práci na dohodu o provedení práce v ambulantní formě služby,
- práci na dobu určitou s možností další spolupráce,
- smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti,
- možnost podílet se na vývoji služby,
- pravidelné vzdělávání v problematice sociálních služeb,
- možnost stáže v rámci spolupracujících organizací,
- pravidelné týmové supervize.
Nástup: dohodou.
Pracoviště: České Budějovice.
Pokud Vás zaujala nabídka a splňujete požadavky, zašlete motivační dopis a strukturovaný životopis personalistce M. Holečkové na e-mail personalni@cbudejovice.charita.cz nebo volejte na tel. 731 604 478. Bližší informace o pozici Vám poskiytne vedoucí služeb Mgr. Jana Řeháková, tel. 731 604 500.
Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Charita České Budějovice si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.

Plat od:
183 Kč
Pracoviště:
České Budějovice
Typ úvazku:
Práce na dohodu
Nástup:
11.04.2024
Obor a Profese:
Sociální pracovník
Min. vzdělání:
Vyšší odborné vzdělání
Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Holečková
731 604 478
michaela#holeckova|cbudejovice#charita#cz