Elektro údržbář, náborový bonus 100 000 Kč

Vaše náplň práce
  • provádění pravidelných preventivních prohlídek a údržeb montážních linek
  • specifikace závad na technologickém zařízení a následná oprava, provádění úprav a vylepšení
  • nepřetržitý provoz (krátký / dlouhý týden)

Váš profil
  • praxe jako elektro údržbář ve výrobním provozu podmínkou
  • odborná způsobilost dle nařízení vlády č. 194/2022 (min. §6)
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • základní znalost práce na PC (záznamy o opravách a údržbě)
  • čtení elektro dokumentace
  • základní znalost PLC
  • základní znalost AJ

Naše nabídka
  • hrubá mzda dle praxe a zkušeností (od 40 tis. Kč a výše) + 15 % osobní ohodnocení
  • 13. plat (50% vypláceno v létě a 50% na Vánoce)
  • zvýhodněné firemní mobilní tarify Vodafone
  •  příspěvek na penzijní připojištění – výše příspěvku záleží na délce pracovního poměru (čím déle pracujete, tím větší příspěvek je)
  • dotované stravování v závodní jídelně
  •  příspěvek na dopravu v závislosti na vzdálenosti, kterou zaměstnanec dojíždí
  • příspěvek na praní pracovních oděvů 200 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené
  • odměny za věrnost firmě dle odpracovaných let (15 000 - 50 000 Kč)
  • náborový bonus 100 000 Kč

Nástup: možno ihned, dohodou

Je nám líto, ale tato pracovní pozice je již obsazena.

Podobné a možná lepší nabídky naleznete zde.

Články ze světa práce

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.

Jak na ukončení pracovního poměru

Co všechno potřebujete vědět, když chcete ukončit pracovní poměr? Kdy můžete dostat výpověď od zaměstnavatele a kdy a jak můžete podat výpověď vy? Jaká je délka výpovědní doby? Na tyto a další otázky jsme odpověděli v našem článku.

Jak si přivydělávat během mateřské/rodičovské dovolené?

S příchodem nového člena rodiny nepřichází jen radost, ale také vyšší rodinné výdaje. Je tedy logické, že ženy často hledají možnosti přivýdělku, nebo nechtějí přestat podnikat. Jaká jsou omezení, která vás potkají při podnikání na mateřské/rodičovské dovolené?