Technici přístrojů, strojů a zařízení v ostatních průmyslových oborech

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Kateřina Šeflová, tel.: 604 201 052, e-mail: katerina.seflova@fjordbohemia.cz

Náplň práce:

údržba strojů, systémů a areálu
drobné opravy
reportování vzniklých závad
poptávání externích firem
zajišťování provozuschopnosti celého areálu
seřizování strojů, běžná údržba strojů
v případě potřeby plnění dalších úkolů zadaných svým nadřízeným

Pozn.: Pracovní činnost částečně probíhá i v prostorách se sníženou provozní teplotou (přestávky během provozu, nad rámec běžných přestávek).

Požadavky:

zkušenosti na podobné pozici
chuť pracovat
spolehlivost
manuální zručnost
výpis RT
zodpovědnost, pečlivost a smysl pro detail
základní uživatelská znalost práce na PC výhodou

Nabízíme:

práce na hlavní pracovní poměr
odpovídající finanční ohodnocení
možnost profesního růstu
produkty za zvýhodněné ceny
po zapracování, práce systémem krátký - dlouhý týden
dobrou dopravní dostupnost
stravenkový paušál 100,- Kč/den

Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené

Plat od:
24 000 - 27 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
20.10.2023
Obor a Profese:
Obchodní referent
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Kateřina Šeflová
604 201 052
katerina#seflova|fjordbohemia#cz

Články ze světa práce

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.

První den v nové práci? Připravte se na něj.

Na pohovoru jste váleli a vybrali právě vás, gratulujeme! Nyní jsou před vámi první dny na novém pracovišti. Bude to pravděpodobně náročný proces, než si na vše zvyknete, můžete mít i obavy, ale to vše je normální a brzy budete na novém pracovišti jako ryba ve vodě.