Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři

Prvotní kontakt:
tel.: 736 126 049, Po - Pá v době 8 - 16 hod
e-mail: bartonikova@tgservice.cz

Náplň práce:
- stanovení poruch, provádění běžné údržby VZT potrubních rozvodů zařízení
- pravidelné vyhodnocování provozuschopnosti zařízení
- opravy potrubních rozvodů a součástí vzduchotechnických a chladicích zařízení
- kontrola a provádění funkčních a tlakových zkoušek potrubí
- provádění analýz vzniklých poruch a navrhování následných opatření
- práce s technickou dokumentací

Požadavky:
- vyučení nebo praxe v oboru
- svářečské zkoušky
- základní znalost práce na PC
- orientace v technické dokumentaci
- pracovní nasazení, samostatnost

Nabízíme:
- pracoviště: areál ŠKODA Auto a.s. Mladá Boleslav
- práce v jednosměnném provozu
- kompletní zaškolení
- práce na HPP na dobu určitou / neurčitou po roce
- práce s nejmodernější špičkovou technikou
- příležitost k osobnímu a profesnímu růstu
- příspěvek na stravování formou stravenek
- další benefity

Zaměstnanecké výhody:
Mimořádné odměny,
5 týdnů dovolená, stravenky

Plat od:
32 000 - 46 000 Kč
Pracoviště:
Mladá Boleslav
Nástup:
13.10.2023
Obor a Profese:
Instalatér/topenář
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Šárka Bartoníková
731447800
bartonikova|tesyco#cz