Výzkumný a vývojový pracovník| AŽ 90 000Kč

Hledáme technicky zdatného kandidáta s komunikativní angličtinou a zkušenostmi ve vývoji - ideálně v HUTNICTVÍ!
Na oplátku nabízíme pozici R&D INŽENÝR, kde budete mít šanci pracovat pro světovou špičku, moci využít svůj potenciál, zkušenosti, naučit se něčemu novému a občasně i cestovat.

Náplň práce:
* vývoj a výzkum vlastních zařízení
* analýza a návrh algoritmů, programování v "Céčku"
* zajištění technické dokumentace a návodů
* uvádění zařízení do provozu
* podpora zákazníkůZašlete nám svůj životopis v českém jazyce a pokud máte i v anglickém jazyce. Více podobných pozic naleznete na https://www.grafton.cz/cs/job-search

Plat od:
70 000 Kč
Pracoviště:
Moravskoslezský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

* VŠ vzdělání elektrotechnického směru
* AJ min. na úrovni B2
* praxe na obdobné pozici min. 4roky
* znalost programování C/C++
* samostatnost a zodpovědnost, tvůrčí myšlení
* ochota občasně cestovat

VÝHODOU:
* vyhláška 50 min.§5

Cizí jazyk:

Anglicky

Bonusy:

* bonusy
* flexibilní pracovní doba
* 25dní dovolené
* občasná práce z domova
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní a životní pojištění
* a další..

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Pracovník výzkumu a vývoje
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Pro Ostrava (GR)
(+420) 595 131 777
k#gavlasova#397779203203|applications#grafton#cz

Prokrastinace v práci: Překonávání skluzu v pracovním procesu

Znáte to, jak se vám nechce začínat nový úkol a nebo odkládáte své povinnosti na potom a místo nich děláte jiné věci? Prokrastinace je jevem, který mnozí z nás znají a často zažívají. Ať už jde o pracovní úkoly nebo osobní rovinu, prokrastinace může mít negativní dopad na produktivitu, kvalitu práce a váš celkový pocit naplnění. Víte, jaké jsou její příčiny a jak prokrastinaci předcházet, či jak ji překonat?

Freelanceřina, to je dřina. Nebo právě naopak?

Práce na vlastní pěst, být v podstatě nezávislým profíkem, získává ve světě stále větší popularitu, ale není vhodná pro každého. V tomto článku se podíváme jaké jsou výhody a nevýhody freelancingu. Je to pro vás to pravé ořechové?

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.