Ostatní specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

Kontakt: e-mail: tetiana@42prague.com

Hledáme Community Lead, který nám pomůže vybudovat silnou a inkluzivní komunitu, podpoří uchazeče v průběhu přijímacího řízení, zajistí pokrok studentů, porozumí jejich potřebám a zajistí jasnou komunikaci v rámci interních komunikačních kanálů.
Pracovním jazykem je AJ. Hledáme vynikajícího komunikátora se schopností porozumět individuálním a skupinovým potřebám s prokazatelnou schopností navrhovat, zavádět a jasně a důsledně komunikovat procesy; se zkušenostmi s organizací a/nebo facilitací akcí; praktický, dobře organizovaný a orientovaný na výsledky, schopný samostatně řídit svůj čas, stanovovat priority a dosahovat výsledků; se zkušenostmi s neformálním vzděláváním; vzdělávací mobilitou, se zkušenostmi s různými skupinami lidí, porozumění intersekcionalitě, zájem o navrhování inkluzivních prostor a procesů. Působí jako hlavní kontaktní osoba a "důvěryhodná osoba" pro uchazeče a studeny 42 Prague.

Náplň práce:
- Působení jako hlavní kontaktní osoba pro uchazeče a studeny 42 Prague
- Sledování pokroku uchazečů a studentů a zajištění co nejvyšší míry konverzace a udržení studentů.

Plat od:
55 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.10.2023
Obor a Profese:
Lektor/instruktor
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Tetiana Stadnyk
tetiana|42prague#com