Obsluha zemních a příbuzných strojů

Hledáme nového kolegu do našeho týmu na pracovní pozici Strojník bagru.

Náplň práce
- kontrola a denní údržba stroje a připojeného vybavení
- doplňování provozních kapalin a pohonných hmot
- obsluha stroje
- vykládky a nakládky materiálů
- vedení předepsané provozní evidence

Požadavky
- vzdělání minimálně vyučen
- věk minimálně 18 let
- řidičský průkaz skupiny C – aktivní řidič
- průkaz strojníka výhodou
- trestní bezúhonnost – doložit čestným prohlášením
- zodpovědnost, komunikativnost, pečlivost

Nabízíme
- zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
- velmi pestrou práci v turnusovém režimu – krátký / dlouhý týden
- zkušený a přátelský tým ochotný pomoci
- zajímavé mzdové ohodnocení 35 000 Kč až 40 000 Kč po plném zapracování
- stravenky ve výši 140 Kč za každou odpracovanou směnu plně hrazené zaměstnavatelem,
benefitní karta
- možnost získání výhodného mobilního tarifu i pro rodinné příslušníky

Nástup možný ihned nebo dle domluvy.
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem

Plat od:
35 000 - 40 000 Kč
Pracoviště:
Vysoké Mýto
Nástup:
15.01.2024
Obor a Profese:
Obsluha stavebních strojů
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Marcel Doležel MBA
607 006 436
dolezel|recycling#cz