Odborní pracovníci organizace a řízení

Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt:
Osobně
Telefon: 326 816 804
E-mail: jiri.necesany@skoda-auto.cz

Náplň práce
- Zajištuje pravidelné prověřování zavedeného systému jakosti v určené oblasti výroby,
- zpracování cílových programu, jejich hodnocení, odstraňování slabých míst v kvalitě výroby náprav, slévárny a kovárny
- Koordinuje problematiku týkající se kvality výroby náprav, slévárny a kovárny.
-Projednává témata kvality výroby náprav, slévárny a kovárny s odbornými útvary v rámci společnosti ŠKODA AUTO a koncernu VW.
- Koordinuje vzorkování v oblasti výroby náprav, slévárny a kovárny
Požadujeme
- NJ/AJ - úroveň min. B1
- zkušenosti v oblasti komponent

Plat od:
50 000 - 100 000 Kč
Pracoviště:
Mladá Boleslav
Nástup:
01.12.2021
Obor a Profese:
Referent
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Bc. Jiří Nečesaný
326 816 804

Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.