Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená

Náplň práce:
- Řezání bezpečnostních pásů z role na určenou délku a to na speciálním řezacím stroji.

Požadujeme: dobrý zdravotní stav, hlavně zrak, odpovědnost, samostatnost, flexibilitu, zručnost, trpělivost , rozhodnost, technicky zdatný z důvodu obsluhy a seřízení řezacího stroje;

Nabízíme: stravenkový paušál , odměny dle směrnice pro odměňování;

Zájemci se mohou hlásit e-mailem petrkutifel@seznam.cz, osobně v době od 9:00 - 13:00 hod. na adrese: NRudé armády 89, 289 13 Zvěřínek (areál Temacu) nebo telefonicky v době od 8:00 - 20:00 hod..

Plat od:
25 500 Kč
Pracoviště:
Nymburk
Nástup:
01.06.2023
Obor a Profese:
Operátor výroby
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Jitka Hubáčková
725 851 479
petrkutifel|seznam#cz

Články ze světa práce

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Prokrastinace v práci: Překonávání skluzu v pracovním procesu

Znáte to, jak se vám nechce začínat nový úkol a nebo odkládáte své povinnosti na potom a místo nich děláte jiné věci? Prokrastinace je jevem, který mnozí z nás znají a často zažívají. Ať už jde o pracovní úkoly nebo osobní rovinu, prokrastinace může mít negativní dopad na produktivitu, kvalitu práce a váš celkový pocit naplnění. Víte, jaké jsou její příčiny a jak prokrastinaci předcházet, či jak ji překonat?