Strojírenští technici technologové, normovači

Prvotní kontakt:
Telefon: 733 550 169,
e-mail: zivotopis@engitec-office.cz

Plánování nových modelů motorových vozidel. Pracovní náplní je zajištění dílů pro stavbu vozidel v předsériové fázi přípravy výroby v úseku svařoven. Místo činnosti Mladá Boleslav.

Pracovní náplň:
- Práce se systémy pro evidenci prototypových dílů, obalů a jejich pohyb v rámci úseků předsériové fáze plánování výroby,
- Přijímání dílů,od výrobců lisovacího nářadí do předsér. skladu a vyskladnění HT výlisků ze skladu dle potřeb předsériové výroby
- Přebalení dílů z transportního balení do výrobou požadovaných transportních obalů.
- Zajišťování palet pro přebalení dílů, jejich evidence
- Zajišťování (koordinace) přepravy dílů v rámci areálu MB ŠA, vychystávání dílů dle požadavků plánování do pobočných závodů
- Koordinace a evidence šrotovaného materiálu a likvidace odpadu z transportních obalů
- Spolupráce s útvarem lisoven na zajišťování dílů pro předsérii, přebírání dílů z lisovacích dávek
- Spolupráce s plánováním svařoven - vychystávání a předávání dílů pro stavbu svařenců
- Spolupráce úsekem kvality při uvolňování dílů do výroby předsériových vozů
- Jednosměnný režim (ranní - pružný), 8 hod./den.
- Nejedná se o rutinní práci v taktu výroby!

Požadavky-Nutné: středoškolské SO, SPŠ nebo ÚSO s praxí technického, řemeslnického směru v oblasti strojírenství, konstrukce či oprávárenství strojů a zařízení průmyslové výroby, obecná strojírenská výroba.
Vhodné i pro pracovníky se zkušeností ve skladovém hospodářství. Zkušenost a praxe s účastí na náběhu nových projektů průmyslové výroby jsou výhodou, nejsou podmínkou. Cílem činnosti je zajištění a distribuce dílů pro výrobu vozů za účelem provádění zkoušek a odladění procesů výroby. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Požadujeme: samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, pečlivost, důslednost, znalost práce na PC a programů kanc.sady MS Office (Word, Excel, Powerpoint), virtuální komunikace přes platformu Skype a MS Teams schopnosti zdravotní stav, umožňující manipulaci s výlisky, jazykové znalosti ČJ či jazyk jemu blízký. Další cizí jazyk výhodou není podmínkou. Časová flexibilita podmínkou.

Nabízíme zaškolení a podporu pro pracovní náplň. Nástupní mzda dle stupně vzdělání, SO, ÚSO, SPŠ, stupně ukončeného studia a praxe od 33.000,- Kč. Možnost dalšího finančního postupu po zaučení. Zajímavá práce a možnost rozšiřování dovedností a znalostí. Zaučení zajištěno.

Přijďte si k nám vyzkoušet a rozšířit své znalosti, schopnosti a obzory v oblasti průmyslové výroby. Pro absolventy středních škol zajímavý start.

Nástup možný dle dohody před 1.7.2022 ! Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu a souhlas s jeho zpracováním pro účel výběrového řízení na e-mail zivotopis@engitec-office.cz. Schůzku a způsob jednání je nutné sjednat telefonicky předem.

-Stravenkový paušál, stravování v závodní jídelně, další benefity

Plat od:
33 000 Kč
Pracoviště:
Mladá Boleslav
Nástup:
01.09.2022
Obor a Profese:
Plánovač výroby
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Petr Siegel
733 550 169
zivotopis|engitec-office#cz

Články ze světa práce

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět

Práva zaměstnanců jsou základním stavebním kamenem každého fungujícího pracovního vztahu. Znát svá práva na pracovišti je klíčem pro zajištění férových pracovních podmínek a ochrany před potenciální diskriminací či zneužíváním ze strany zaměstnavatele. V tomto článku se podíváme na několik základní oblastí práv zaměstnanců, kterým by měl každý pracující dobře rozumět.