Formíři a jádraři ve slévárnách

Náplň práce: ruční vytváření forem z písku, strojní zhotovování velkých odlitků včetně zakládání jader.
Požadavky na pracovníka: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, dobrá fyzická zdatnost, zodpovědnost, logické uvažování, samostatnost, spolehlivost a ochota pracovat ve třísměnném provozu (směny v po-pá: 6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod., 22:00 - 6:00 hod), zkušenost ve slevárenství velkou výhodou.
Zaměstnanecké výhody: výkonové odměny, dotované stravování v areálu společnosti, 5 týdnů dovolené, možnost ubytování, výhodný telefonní tarif.

Plat od:
25 560 Kč
Pracoviště:
Uničov
Nástup:
17.05.2023
Obor a Profese:
Kovář
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Tomáš Pabyška
585 072 727
prace|unex#cz