Referenti a vrchní referenti Vězeňské služby ČR

Požadujeme:
- občan ČR starší 18 let
- bezúhonnost
- zdravotní a osobnostní způsobilost

Náplň pracovní činnosti:
- Výkon strážní služby na strážních stanovištích ve vazební věznici, věznici, ústavu nebo na vnějším střeženém pracovišti a výkon eskortní služby při eskortování vězněných osob a chovanců mimo vazební věznici, věznici nebo ústav...

Nabízíme jistotu zaměstnání a nadstandardní benefity (závodní stravování, možnost využívání zaměstnanecké posilovny, tábory pro děti příslušníků a zaměstnanců, finanční příspěvek na stravování, rekreaci, kulturu, sport nebo penzijní spoření).

Při zájmu o přijetí do služebního poměru příslušníka VS ČR zašlete strukturovaný životopis na personální oddělení Věznice Rapotice prostřednictvím poskytovatele poštovních služeb nebo elektronickou cestou (06personalnioddeleni@vez.rap.justice.cz). Nebo volejte na telefonní čísla 546 433 211, 546 433 212, 601 121 992 nebo 778 487 381.

Plat od:
31 270 - 43 100 Kč
Pracoviště:
Třebíč
Typ úvazku:
Práce na ŽL
Nástup:
01.02.2024
Obor a Profese:
Pracovník vězeňské služby
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Bc. Libuše Ondráčková
546 433 211, 601 121 992
londrackova|vez#rap#justice#cz