Obsluha strojů a zařízení pro zpracování chemikálií drcením, mícháním, teplem, filtrováním a destilací

NÁPLŇ PRÁCE:
" práce ve 4-směnném nepřetržitém provoze
" obsluha výrobního technologického zařízení, práce ve velmi čistém prostředí
" výroba minerálních solí pro farmacii a potravinářství
" vedení záznamové dokumentace, práce s řídícím systémem

NABÍZÍME
" zázemí stabilní rozvíjející se společnosti
" zácvik nových pracovníků
" pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
" týdenní pracovní doba 37,5 hod.
" mzdové ohodnocení:
o nástupní mzda od 30 000,- Kč + mimořádné a roční odměny
" navíc nabízíme: příspěvek na stravné, příspěvek na volnočasové aktivity formou el. platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, a jiné

POŽADAVKY:
" SOU/SŠ vzdělání
" výhodou vzdělání chemického směru
" samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
" přesné dodržování stanovených postupů

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned/dle dohody

Zaměstnanecké výhody:
Týdenní pracovní doba 37,5 hod., roční a mimořádné prémie, příspěvek na stravné, příspěvek na volnočasové aktivity formou el. platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele a jiné

Hlásit se na e-mail personalni@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 313 /pracovní dny 8:00 - 14:00/

Plat od:
30 000 Kč
Pracoviště:
Bruntál
Nástup:
04.04.2024
Obor a Profese:
Technik v chemickém průmyslu
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Ing. Jana Juříčková
555530313
personalni|macco#cz