Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Do Foxconnu hledáme posilu na pozici inženýr kvality software (m/ž). tým je mezinárodní a na pzici lze pracovat full remote.
Pracovní náplň:
- testovat software založený na Microservices
- identifikovat a prioritizovat porblémy a chyby v softwaru
- připravovat testovací data a volit vhodnou strategii testování
- psát automatické testy na základě požadvků produktu a software specifikace
- kontrola, opravovat a uzavírat chyby, dokončit cyklus tetování kvality
- testovat a hlídat základy Cyber Security
- provádět zátěžové testy a vizualizovat jejich výsledky
- předat dál potenciální problémy jak z hlediska konkrétních chyb, tak i širších problémů s funkčností
- vést dokumentaci o výsledcích testů a přezkoumání případných závad s vývojáři
- sbírat podměty a chyb, konzltovat testování s uživateli softwaru
- reportovat chyby v JIRA a navrhovat dílčí řešeí k jejich eliminaci
Požadujeme:
- technické a analytické myšlení
- základy programování
- ochotu učit se novým věcem a každý den se zlepšovat
Zaměstnanecké výhody:
- pravidelná školení v oblasti "měkkých" i "tvrdých" dovedností
- stabilní zaměstnání - smlouvu na dobu neurčitou
- energii můžete načerpat během 5 týdnů dovolené
- práci v týmu zkušených kolegů, kde je o zábavu postaráno
- možnost rozvrhnout si den podle sebe, protože máme flexibilní pracovní dobu
- a dále široké portfolio výhod a benefitů - notebook, telefon, výhodné T-Mobile tarify, 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, závodní stravování, slevy u našich partnerů a mnohem více.
Zaujalo Vás to? Pošlete nám svůj životopis. Náš tým už se těší na nového kolegu či kolegyni.

Plat od:
30 000 Kč
Pracoviště:
Pardubice
Nástup:
14.07.2022
Obor a Profese:
IT analytik
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Michael Vávra
+420 704 684 619
mvavra2|cz#foxconn#com