Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Požadujeme:
- schopnost pracovat v týmu
- manuální zručnost, pracovitost, pečlivost, spolehlivost
Náplň práce:
- obsluha seřízených a nastavených výrobních strojů
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení
- provádění běžných montážních kontrolních činností
- manipulační práce
Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní a perspektivní společnosti
- zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
- 1 týden dovolené nad rámec zákoníku práce
Místo výkonu práce:
- Husinec - provozovna Sklářská 48 Husinec
- Zašová - provozovna Zašová 660, Zašová
- Velké Meziříčí - provozovna Velké Meziříčí , Třebíčská 1162/72b Velké Meziříčí
- firemní benefity
- zaměstnanecké slevy na firemní výrobky
- dotované závodní stravování
- pevný výplatní termín
- firemní oděv

Info pí. Soukupová Ludmila, tel.: 725 758 763, e-mail: ludmila.soukupova@windowholding.cz, osobně.

Plat od:
19 500 - 25 000 Kč
Pracoviště:
Prachatice
Nástup:
01.04.2024
Obor a Profese:
Operátor výroby
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ludmila Soukupová
725 758 763
ludmila#soukupova|windowholding#cz