Dopravní dispečeři

Chcete si vydělat slušné peníze? Jste komunikativní a nezaskočí Vás žádná výzva? U nás se dočkáte práce ve skvělém kolektivu, v krásném prostředí se spoustou výhod!
Jedná se o kolektivní práci v týmu, kde si všichni pomáháme a vzájemně se podporujeme.

Firma LogEx Logistics je společnost s jedenáctiletou tradicí a hodnocením CZECH TOP 100, nyní jsme byli vyhodnoceni jako nejlepší zaměstnavatel v logistice. Zakládáme si na dobrém kolektivu a pěkném prostředí s benefity. Nyní do příjemného kolektivu z důvodu rozvoje přijmeme Vás!

CO POŽADUJEME:
" Pracovitost, vytrvalost a odhodlání
" Výborné komunikační schopnosti - perfektní čeština podmínkou
" Schopnost dělat rychlá a správná rozhodnutí
" Dobrou znalost práce PC
" Nebát se komunikovat s klienty a dopravci po telefonu
" Obchodního ducha
" Pečlivost

CO JE VÝHODOU:
" Praxe v oboru
" Anglický nebo německý jazyk - popřípadě jakýkoliv cizí jazyk
" Znalost odborné databanky, transporeon

NABÍZÍME:
" Jistá práce na HPP
" Možnost kariérního růstu
" Příležitost pro vzdělání
" Stravenky
" Firemní akce, zájezdy, večírky
" Hodnotné firemní dary (ke svatbě, narození dítěte…)
" 13. a 14. plat
" Příspěvek na dovolenou

CO VÁS ČEKÁ:
" Perfektní pracovní tým
" Příjemné pracovní prostředí (skvělý design, kuchyňka s vybavením, relaxační zóna)
" Práce na pobočce v Praze
" Parkování přímo u budovy

Plat od:
24 000 - 50 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.09.2023
Obor a Profese:
Dispečer
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Dis Radim Černý
735755934
personalistika|logex#cz