Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Mechanik - zámečník
pracovní náplň
o údržba a opravy strojního zařízení
o výroba náhradních dílů
o řízení služebního vozidla
o čtení a použití technických podkladů

požadujeme
o vyučení nebo SOU technického směru
o praxe v oboru
o znalost práce na obráběcích strojích výhodou
o svářečské zkoušky - není podmínkou
o možnost pracovat ve třísměnném provozu
o dobrý zdravotní stav
o technické myšlení
o přesnost, preciznost, schopnost koncentrace, logické uvažování, týmový duch
o samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
o řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
nabízíme
o pracovní poměr na dobu neurčitou
o čisté pracovní prostředí
o 13. a 14. plat
o 5 týdnů dovolené
o příspěvek na dopravu
o dotované stravování
o příspěvek na životní pojištění nebo penzijní připojištění
o pravidelné odborné vzdělávání
o možnost profesního růstu
o kafetérie 3 000-12 000 Kč podle odpracovaných let ve firmě
o bohatý bonusový program
o zázemí stabilní a perspektivní společnosti
o práce je vhodná i pro absolventy

Kontakt denně od 9.00 - 15:00 hodin na tel. 380 708 143, 800 050 220, e-mail: prace@schwancosmetics.cz

Plat od:
22 050 Kč
Pracoviště:
Český Krumlov
Nástup:
29.03.2022
Obor a Profese:
Mechanik
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Alena Kratochvílová
380 708 143, 800 050 220
prace|schwancosmetics#cz