Montážní dělníci elektrických, energetických a elektronických zařízení

Místo výkonu práce Holice.
Náplň práce:
- příprava materiálu a jeho třídění
- provádění přípravných a pomocných prací
- obsluha jednoduchých strojů a zařízení
- obsluha výrobních linek v elektrovýrobě
- jednoduchá kontrola výrobků dle technické dokumentace
- třídění a evidence výrobků
Požadujeme výpis z trestního rejstříku.
První kontakt emailem

Plat od:
23 400 Kč
Pracoviště:
Pardubice
Nástup:
20.05.2021
Obor a Profese:
Elektromechanik
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Lenka Šindelářová
nabor|bvelektronik#cz