Elektromechanici

Elektromechanik/čka - vzdělání základní, pracoviště Kaplice, pracovní úvazek plný, 3 směny, zaměstnání na dobu určitou. Hrubá mzda od 25 000,--Kč do 35 000,--Kč
Náplň práce:
- zapojování strojních rozvaděčů podle elektroschémat
- manipulace s díly
Požadujeme:
- dobrý fyzický stav
- základní znalost práce na PC
- flexibilitu, spolehlivost
Kontakt: Vinš Karel, tel.: 380 386 736, e-mail: karel.vins@engel.at

Plat od:
25 000 - 35 000 Kč
Pracoviště:
Český Krumlov
Nástup:
16.08.2021
Obor a Profese:
Elektromechanik
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Kontaktní osoba:
Karel Vinš
734 415 662
karel#vins|engel#at