Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti

CZ-ISCO: 43234 Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti
DISPONENT / DISPONENTKA
- Místo výkonu práce: Pražská třída č.p. 320/8, Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.6.2021
- Náplň práce: koordinace přepravy pro stávající klienty - firmy (celosvozové přepravy, sběrná služba), zpracování poptávek zákazníků, řešení veškeré aqendy spojené s organizací a realizací přeprav, komunikace se zákazníky a přepravními společnostmi, řidiči.
- Požadujeme: zodpovědnost, kreativitu, samostatnost a zároveň schopnost a ochotu pracovat v týmu, rychlou a efektivní práci s počítačem, dobrou znalost anglického nebo ruského jazyka, a to slovem i písmem; komunikativní znalost polštiny výhodou
- Nabízíme: navýšení mzdy po zkušební době, bonusy v případě splnění plánu zisku, příspěvek na penzijní připojištění, možnost čerpání jednoho týdne dovolené navíc, 2x ročně využití sickday aj.
- V případě zájmu nás kontaktujte na e-mail: lucie.braunova@atleurope.cz

Plat od:
20 000 - 30 000 Kč
Pracoviště:
Hradec Králové
Nástup:
01.06.2021
Obor a Profese:
Dispečer
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Lucie Braunová
lucie#braunova|atleurope#cz