Specialisté průzkumu trhu

kontaktní osoba Kristýna Del Nero Vieira, Kristyna.DelNeroVieira@kantar.com, tel. 778 762 376

MÍSTO VÝKONU PRAHA

Náplň práce:
Analýza a interpretace dat
Řízení projektů
Rozvoji a nastavování strategie společnosti
Vedení projektů

Požadujeme:
Výborná znalost anglického jazyka, znalost dalších jazyků výhodou
Výborná znalost Microsoft Office (Excel, PowerPoint)
Výborné komunikační dovednosti
Analytický a samostatný přístup k práci, Interpretace dat
Pečlivost a schopnost dodržovat termíny

Zaměstnanecké výhody : stravenky, Multisport členství, flexibilní pracovní doba.

Plat od:
70 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
04.08.2021
Obor a Profese:
Marketingový analytik
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Kristýna Del Nero Vieira
778 762 376
Kristyna#DelNeroVieira|kantar#com,