Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Obchodní zástupce
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Obchodní zástupce

Text inzerátu:

HLEDÁTE PRAVIDELNOU BRIGÁDU, PŘIVÝDĚLĚK?
Pizza Bossi zabývající se výrobou mražených pizz, přijme brigádníka pro oblast Praha a okolí. Náplňí brigády je domluvení ochutnávek naší mražené pizzy v regionu. Vyučení či praxe v oboru gastronomie není podmínkou. Rádi důkladně zaškolíme. V případě zájmu (dotazů) nás neváhejte kontaktovat na tel. 728 949 091 p.Novotný či zašlete Váš kontakt na email obchod@bossi.cz. Těšíme se na Vás.

Nástup:neuvedenoPracoviště:Česká republikaObor a Profese:Prodej a obchod - Obchodní zástupceTyp pracovního vztahu:BrigádaMin. vzdělání:Nezáleží na vzděláníZaměstnavatel:Pizza BossiKontaktní osoba:Pavel Novotný 728949091 obchod|bossi#czKontaktní adresa:Malická 6, 30100  Plzeň - Bolevec   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Hledáte brigádu v brně? ušijeme...RandstadRožnov pod radhoštěm: brigádník...RandstadKopřivnice: brigádník ve výrobě...RandstadVýpomoc v hr, 26.1.2018 -11.2.2...Grafton Recruitment s.r.o.Administrativní asistent/ka, 12...Grafton Recruitment s.r.o.Hosteska na konferenci 18. a 19...Grafton Recruitment s.r.o.Brigáda ve skladu - ostrava (10...Grafton Recruitment s.r.o.Výdej a příjem zboží - centrum ...Grafton Recruitment s.r.o.Pracovníci úklidu - bvv brno (ú...Olman Service, s.r.o.Uklízeč/ka brno - slatinaOlman Service, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pizza Bossi. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Pizza Bossi o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: