Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Řemeslné a manuální práce / Mechanik
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Technik předprodejní přípravy

Text inzerátu:

Informace o pracovním místě: Budete komplexně připravovat elektrické vozíky k prodeji a servisovat v naší dílně, asistence u oprav našeho certifikovaného technika. Místo pracoviště NAPAJEDLA.
Nabízíme: 20.000,- Kč / práce možno také na DPP / příplatky dle výsledků práce / zázemí prosperující společnosti / dlouhodobou spolupráci / nástup možný ihned!
info: tel.: 773 134 355 email: reditel@lpnvoziky.cz
LPN s.r.o., Dvořákova 1526, Napajedla
Největší prodejce elektrických skútrů pro seniory, elektrických vozíků pro handicapované a polohovacích postelí v České a Slovenské Republice.
www.lpnvoziky.cz

Podmínky:

Požadujeme: Zručnost, dovednost, logické myšlení, zodpovědnost a chuť k práci, časová spolehlivost. Praxe nebo vyučení v technickém oboru výhodou. Výpis z rejstříků trestů.

Nástup:ihnedPlat od - do:80 - 100Pracoviště:Náchod, okres ZlínObor a Profese:Řemeslné a manuální práce - MechanikTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityVhodné i pro absolventyANOVhodné i pro občany se ZPSANO Zaměstnavatel:LPN s.r.o.
odkaz na inzerát
Kontaktní osoba:Marek . +420773134355 reditel|lpnvoziky#czKontaktní adresa:Dvořákova 1526, 76361  Napajedla   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Výrobci, mechanici a opraváři m...Teplárny Brno, a.s.Výrobci, mechanici a opraváři o...Augenoptik Domažlice s.r.o.Strojní mechanikTrenkwalder a.s.Výrobci, mechanici a opraváři h...APPENHILL s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři m...Poličské strojírny a.s.Výrobci a opraváři hudebních ná...LARS & RIGET s.r.o.Výrobci a opraváři hudebních ná...DETOA Albrechtice s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři m...VAHY PRO, s.r.o.Výrobci, mechanici a opraváři h...Oldřich StaníkVýrobci a opraváři hudebních ná...Jarmila Odlasová
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LPN s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost LPN s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: