Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Služby / Nosič/poslíček
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel - Kurýr

Text inzerátu:

Místo výkonu práce: Schweitzerova č.p. 81/44, Olomouc - region Olomoucký kraj. Nástup možný ihned.
Náplň práce: vyřizování požadavků firemních zákazníků, příprava obchodních nabídek, servis a podpora stávajících a nových zákazníků, komunikace se zákazníky, reporting, související administrativa, úzká spolupráce s manažerem, spolupráce individuálního nebo týmového charakteru.
Požadavky: samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, pozitivní přístup, komunikativnost, loajalita, ŘP sk. B, praxe v obchodě výhodou. Prac. doba od 8h.
První kontakt je možný POUZE mailem.

Nástup:23.10.2017Plat od - do:18000 - 25000Pracoviště:OlomoucObor a Profese:Nosič/poslíčekTyp pracovního vztahu:Plný úvazekMin. vzdělání:Základní vzděláníZaměstnavatel:Top activa group s.r.o.Kontaktní osoba:Jen písemně kariera#ol|topactiva#czKontaktní adresa:Schweitzerova 81/44
779 00 Olomouc
Povel   
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Kurýři, doručovatelé balíků a n...Česká pošta, s.p.Kurýři, doručovatelé balíků a n...Mediaservis, s.r.o.Kurýři, doručovatelé balíků a n...NVT Hotels & Resorts s.r.o.Kurýři, doručovatelé balíků a n...Top activa group s.r.o.Kurýři, doručovatelé balíků a n...DHL Express (Czech Republic) s.r.o.Kurýři, doručovatelé balíků a n...Česká pošta, s.p.Kurýři, doručovatelé balíků a n...BABYLON SERVIS, s.r.o.Kurýři, doručovatelé balíků a n...Lázně Bělohrad a.s.Kurýři, doručovatelé balíků a n...Česká pošta, s.p.Kurýři, doručovatelé balíků a n...LILAN, s.r.o.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Top activa group s.r.o.. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Top activa group s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: