Nabídky práce

Klíčová slova
Obor
Všechny obory
Lokalita
Všechny krajeNabídka práce

Zaměstnání / Prodej a obchod / Prodavač
 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >
Název pozice:

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - Vedoucí prodejny ,prodavač,-ka

Text inzerátu:

pracoviště: Vysoký Újezd
NÁPLŇ PRÁCE: Vedoucí prodejny odpovídá za chod a provoz svěřené prodejny (samoobsluhy s obslužným úsekem), zajišťuje pravidelný výběr zboží na velkoobchodě a od přímých dodavatelů, provádí odběr a příjem naskladněného zboží, doplňování zboží, oceňování a značení zboží, nabídku a prodej zboží zákazníkům, kontrola jeho kvality a záručních lhůt, práci s pokladnou při prodeji zboží, drobné aranžerské práce. Práce v 1směnném provozu, odpovědnost za dodržení stanoveného sortimentu, dodržování interních předpisů a zásad bezpečnosti práce, dodržování podmínek skladování a hygienických norem, zkušenosti s prodejem výhodou.
POŽADUJEME: aktivní komunikace se zákazníky, příjemné vystupování, flexibilitu a samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost, pracovitost, trestní bezúhonnost.
Pracovní doba: dle potřeb prodejny a pracovního úvazku, pracovní soboty. Práce na HPP, možno i dohoda o PP. Nástup 01.01.2017.Odměna závislá na obratu.
Kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.


* Tato pozice je s proměnlivým místem výkonu práce.

Nástup:01.01.2017Plat od - do:6700 - 6700Pracoviště:PrahaObor a Profese:ProdavačTyp pracovního vztahu:Částečný úvazekMin. vzdělání:Střední bez maturityZaměstnavatel:JEDNOTA Benešov, družstvoKontaktní osoba:Mgr. Markéta Husmanová +420 736 621 058 opu|jednotabn#czKontaktní adresa:
  
zobrazit mapu
 ODPOVĚDĚT NA NABÍDKU PRÁCE Pokud jste již zaregistrován(a), přihlašte se ZDE. 
<< Zpět na výpis    < Zpět   Další >

TOP 10 podobných nabídek

Vedoucí pracovních týmů v prode...JMS Servisní CZ s.r.o.Prodavači potravinářského zboží...Pekárny Blansko a.s.Obsluha čerpacích stanic a mycí...Aleš HanzlíčekProdavači sportovních potřeb - ...SPORTISIMO s.r.o.Prodavači potravinářského zboží...Západočeské konzumní družstvo PlzeňProdavači v prodejnách - prodavačiKateřina ChlupáčováProdavači potravinářského zboží...Pekárny Blansko a.s.Vedoucí pracovních týmů v prode...TEMPO, obchodní družstvoProdavači potravinářského zboží...KIEU KHANH LEProdavači potravinářského zboží...JATKY  Český Brod a.s.
 

Odpověď na inzerát

   Jméno: * Příjmení: * Odpověď na inzerát: * Email: * Podmínky: Kliknutím na níže uvedené tlačítko "Uložit" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby www.zamestnani.cz spravované společností TANGER infosystems s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti JEDNOTA Benešov, družstvo. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost JEDNOTA Benešov, družstvo o smazání nebo o opravu osobních údajů.    
 

Zkrácený životopis

   Datum narození:
Pohlaví: Rodinný stav:
Jméno a příjmení Jméno a příjmení se ukládá do životopisu z odpovědi na inzerát.
Nástup:
Chci pracovat jako:
Místo zaměstnání:
Nejvyšší vzdělání: Znalosti a dovednosti:
Přiložit životopis:
  Můžete nahrát soubory o max. velikosti 500 kB , soubory mohou být ve formátu DOC nebo PDF
Opiš kód z obrázku: