Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Klíčová náplň práce:
? administrace SW pro pasportizaci budov ve vlastnictví statutárního města Zlín,
organizací a společností s majetkovou účastí města,
? metodické vedení uživatelek/ů zadávajících data do SW,
? školení uživatelek/ů SW a komunikace s nimi, kontrola úplnosti dat,
? export dat ze SW a zpracování analýz, vyhodnocování, zpracování modelů a predikcí
pro vedení města.
Požadavky:
? VŠ vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu, technický obor
výhodou,
? zkušenosti se správou nemovitostí výhodou,
? počítačová gramotnost, výborná znalost práce s MS Office,
? schopnost aktivní komunikace a kreativního řešení požadavků uživatelek/ů,
? zájem o informační technologie,
? analytické myšlení,
? vysoká míra samostatnosti a iniciativy, schopnost týmové práce,
? výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti,
? řidičský průkaz skupiny „B“, aktivní řidič/ka.
Místo výkonu práce:
? Zlín.
Pracovní poměr:
? na dobu určitou 1 rok s perspektivou změny na dobu neurčitou.
Platová třída:
? 11. platová třída.
Benefity:
? 5 týdnů dovolené,
? 4 dny zdravotního volna (sick days),
? příspěvek na stravování,
? individuální výběr benefitů v rámci systému Cafeteria,
? společenské a sportovní akce pro zaměstnance,
? odměny při pracovním jubileu.
K přihlášce, kterou najdete na karierních stránkách www.zlin.eu, přiložte:
? životopis s uvedením údajů o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech
a dovednostech uvedených v požadavcích zaměstnavatele,
? kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Místo, způsob a lhůta podání přihlášky:
? poštou na adresu: statutární město Zlín, oddělení personální a vzdělávání, Odbor
kanceláře tajemníka, náměstí Míru 12, 760 01 Zlín; podací razítko nejpozději s datem
20. 05. 2024,
? do datové schránky (ID DS: 5ttb7bs) nebo osobně do podatelny Magistrátu města
Zlína, budova radnice, náměstí Míru 12, Zlín s datem a časem dodání nejpozději
do 21. 05. 2024 do 14:00 hod.
Uzavřenou obálku nebo datovou zprávu, prosím, označte „NEOTEVÍRAT – výběrové řízení,
informační manažer/manažerka pro pasportizaci budov“ a uveďte jméno a adresu
uchazeče.

Plat od:
27 000 - 36 000 Kč
Pracoviště:
Zlín
Nástup:
01.06.2024
Obor a Profese:
IT analytik
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Anna Chomič
+420 577 630 406
AnnaChomic|zlin#eu