Exekutoři

Nástup možný IHNED, příp. dle dohody.
Pracovní poměr na dobu určitou jeden rok, poté pokračování v pracovním poměru.

Náplň práce: jedná se o práci v terénu, provádění místních šetření, komunikace s dlužníky.
Vhodné bydliště na Moravě /v okolí dálnice D1 na trase Brno - Olomouc/
Požadujeme: středoškolské vzdělání, kvalifikovaná zkouška vykonavatele soudního exekutora výhodou, spolehlivost, samostatnost, vysoká komunikační schopnost, stresová odolnost, trestní bezúhonnost, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, pracovní smlouvu na dobu určitou, jeden rok, poté pokračování v pracovním poměru, motivační finanční ohodnocení - fixní část mzdy a pohyblivá část mzdy, čtvrtletní odměny za odvedenou práci, příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené.
Životopis s fotografií a motivačním dopisem zašlete na adresu: personalni@exekutor-ltm.cz, popř. telef. kontakt 773 646 033.

Plat od:
35 000 - 55 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.06.2024
Obor a Profese:
Advokátní a notářský koncipient
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Jitka Zahálková
773 646 033
personalni|exekutor-ltm#cz