Studuješ a chceš si vydělat? Pojď k nám za 130 Kč/hod

Nevíš, co momentálně dělat ve volném čase? Je to jednoduché, pojď k nám na brigádu! U nás tě naučíme, jak komunikovat se zákazníky a jak se připravují naše sendviče. Čeká tě u nás super parta mladých lidí, kteří tě vše naučí.
Vhodné pro: ženy na MD, absolventy, OZP, již od 15 let,
Poznámka k platu: Hodinová mzda. Mzda v Kč.

Plat od:
130 - 160 Kč
Pracoviště:
Hradec Králové
Typ úvazku:
Brigáda
Podmínky:

- Nástupní hodinová mzda za 130 Kč za hodinu (základ je 117Kč + 3Kč příplatek za údržbu uniformy + 10Kč variabilní složka za odpracovaných minimálně 20 hodin/měsíc) - Příplatky za víkendy, svátky i noční - Placená dovolená, nemocenská - Nápoje na směně zcela zdarma - Benefitní kartu a výhody i u naších partnerů - Uvolněnou atmosféru a skvělou partu lidí na směně - Profesní růst

Bonusy:

- ochotu učit se novým věcem - spolehlivost a zodpovědnost - ukončené základní vzdělání - odpracování minimálně dvou víkendů v měsíci - odpracování pěti pracovních dní v měsíci po škole alespoň na 3 hodiny

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Práce v rychlém občerstvení
Zdroj inzerátu:
Práci nabízí






Články ze světa práce


Co prozradí řeč těla při hovoru?

Co prozradí řeč těla při hovoru?
Řeč těla je univerzálním jazykem, který o vás dokáže prozradit někdy více než slova a tím ovlivnit průběh celého rozhovoru. Při pohovoru myslete na to, co vaše tělo vysílá za signály. Neverbální projev o vás prozradí mnohé a zároveň díky němu můžete číst z řeči těla personalisty naproti vám.

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?

Jak a kdy požádat o zvýšení platu?
Žádost o zvýšení platu může být obtížnou a stresující situací, ale pokud máte dobré argumenty, může to být skvělý způsob, jak zvýšit svůj příjem. Důležitým krokem je sepsat si pádné argumenty a žádost správně načasovat. V tomto článku se zaměříme na klíčové kroky, které vám pomohou připravit se na takovou žádost a předložit přesvědčivé argumenty.

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?

Meeting, briefing, brainstorming. Domluvíte se ještě v práci bez těchto výrazů?
Ztrácíte se na poradě v záplavě anglických výrazů a občas jen souhlasně kývete? Nebo jsou pro vás slova jako briefing nepostradatelnou součástí firemního slangu? V dnešním globalizovaném pracovním prostředí jsou anglicismy čím dál častější a Česká republika v jejich užívání rozhodně nepokulhává, obzvlášť v nadnárodních korporátech. Proč jsou tato slova oblíbená a co znamenají?