Učitelé v oblasti předškolní výchovy

Požadavky:
o Jedna z uvedených možností:
a) odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, praktické sestry, dětské sestry, porodní asistentky, zdravotně-sociálního pracovníka, zdravotnického záchranáře, psychologa ve zdravotnictví nebo specializovaná způsobilost k výkonu povolání klinického psychologa,
b) odborná způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka nebo odborná způsobilost pracovníka v sociálních službách se středním vzděláním s maturitní zkouškou,
c) odborná kvalifikace učitele mateřské školy, učitele prvního stupně základní školy, asistenta pedagoga podle § 20 odst. 1 zákona o pedagogických pracovnících, speciálního pedagoga nebo vychovatele,
d) profesní kvalifikace chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky,
e) profesní kvalifikace chůvy pro děti v dětské skupině, nebo
f) odborná způsobilost k výkonu povolání lékaře.

o praxe v oboru nejméně 1 rok,
o zdravotní způsobilost,
o čistý trestní rejstřík,
o samostatnost i schopnost práce v týmu,
o spolehlivost, pečlivost, odpovědnost,
o ochota učit se nové věci.

Náplň práce:
o péče o děti ve věkovém rozmezí přibližně 1,5 - 3 roky,
o dodržování Provozního řádu a Plánu výchovy a péče Dětské skupiny Fafík,
o aktivní plánování obsahu dne,
o komunikace a spolupráce s rodiči, projektovým manažerem a vedoucím Dětské skupiny Fafík,
o asistence a spolupráce při kontrolách na místě.

Místo výkonu práce: Hradec Králové

Předpokládaný nástup: červen/červenec 2024

Přihláška zájemce bude obsahovat:
o jméno a příjmení zájemce,
o datum a místo narození zájemce,
o státní příslušnost zájemce,
o místo pobytu zájemce,
o datum a podpis zájemce,
o kontaktní telefon, e-mail.

K přihlášce zájemce připojí tyto doklady:
o strukturovaný životopis (který bude obsahovat mimo jiné údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech),
o motivační dopis,
o ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
o výpis z Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců,
o informační povinnost a souhlas se zpracováním osobních údajů ve smyslu obecného nařízení o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 a zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění,
Přihláška, včetně souhlasu se zpracováním osobních údajů, je k dispozici ke stažení níže na této stránce.

Přihlášky se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami zasílejte poštou, e-mailem (hr@faf.cuni.cz) nebo doručte osobně do 19. 5. 2024 do 12:00 hodin na adresu:

Farmaceutická fakulta UK v Hradci Králové
Lenka Cermanová, DiS. - Personální a mzdové oddělení
Akademika Heyrovského 1203/8
500 03 Hradec Králové

Obálku viditelně označte slovy "VŘ - Pečující osoba HPP"
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich nebude Vaše přihláška úplná a nebude zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované pracovní místo.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.
Vybraní uchazeči budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Kontaktní pracovník pro podávání informa

Plat od:
160 Kč
Pracoviště:
Hradec Králové
Nástup:
01.06.2024
Obor a Profese:
Učitel mateřské školy
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
DiS Lenka Cermanová
495067175

Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.