Zdravotní laboranti

Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte, prosím, na adresu nebo na e-mail: radomira.limberkova@szu.cz

Hlavní náplň: příprava buněčných kultur
Požadujeme: SZŠ - obor zdravotní laborant (zdravotní asistent) nebo SŠ (laborant), VOŠ případně VŠ vzdělání se zaměřením na laboratorní činnost s odbornou způsobilostí pro zdravotnické povolání znalost ČJ slovem i písmem, znalost AJ výhodou, znalost práce na PC, odpovědnost, samostatnost a pečlivost.
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, dodatková dovolená, indispoziční volno, karta Multisport, firemní školka

Plat od:
24 100 - 41 780 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
16.04.2024
Obor a Profese:
Fyzioterapeut
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
MUDr. Radomíra Limberková
radomira#limberkova|szu#cz