Prodavači ostatního zboží v prodejnách

z:16/4/2024
Prodavači oddělení elektro. Pracovní doba pondělí až neděle v rámci otevírací doby 8-20 hod., dle dohody se zaměstnavatelem. Pracovní pozice vhodná i pro absolventy škol.
Pracovní náplň:
- starost o kvalitní prezentaci zboží, poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o našem zboží, komunikace se zákazníky, doplňování regálů.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzicky náročné)
- SOU/SŠ vzdělání
- samostatnost, spolehlivost, orientaci na zákazníka, flexibilitu - práce i o víkendech
- předložení výpisu z RT.
Nabízíme:
- HPP (smlouva na 3 roky)
- další benefity, samostatnou práci, možnost seberealizace.
Kontakt telefonicky, emailem.

Plat od:
27 570 - 45 000 Kč
Pracoviště:
Frýdek-Místek
Nástup:
16.04.2024
Obor a Profese:
Prodavač
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Tomáš Konečný
606 666 335
frydek|baumax#cz