Nákupčí

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Hančak Andrea, tel.: 608745528, 267289176, e-mail: kadrycz7@baumax.cz
Pokud Vás Vaše nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis na email: kadrycz7@baumax.cz

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Nákupčí/logista

Pracovní doba: 8:00-16:30 po-pá (možnost pružnosti)

Náplň práce:

jednání s dodavateli
zajišťování cenové výhodnosti
plánování měsíčních letáků
výběr sortimentu
komunikace s prodejnami a zákazníky
Odpovědnost za prodejny na Slovensku

Požadujeme:

VŠ/SŠ vzdělání (zahradnického zaměření)
praxe na pozici nákupčí/ logista, znalost zelené zahrady
schopnost dorozumět se anglicky/německy
samostatnost, spolehlivost
řidičský průkaz - pracovní cesty cca 1x měsíčně na Slovensko
znalost práce na PC (Word, Excel)
organizační schopnosti

Nabízíme:

HPP
nadstandardní mzdu
místo výkonu práce na Praze 4
dobrý pracovní kolektiv
benefity, stravenkový paušál
zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Zaměstnanecké výhody : Prémie, stravenkový paušál.

Plat od:
35 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
15.04.2024
Obor a Profese:
Ředitel/manažer nákupu
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Vhodné i pro občany se ZPS
ANO
Kontaktní osoba:
Andrea Hančak
608745528, 267289176