Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Přípravář/ka masa. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Krupce (prodejna se nachází v objektu Penny Marketu)

Nabízíme:
" Práci ve stabilní české společnosti
" Na prodejně bez řezníka - ranní směny
" Odměnu za práci o víkendech a svátcích
" Odměnu za odpracované roky
" Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
" Příspěvek na stravování ve mzdě
" Lázně
" Příspěvek na penzijní připojištění
" Příspěvek na aktivity - program Multisport
" Odpovídající finanční ohodnocení

Náplň práce:
" Zpracovat bourané maso, kterým doplníš pult
" Práce s mletým masem a výroba polotovarů - vše podle našich receptur
" Připravit polotovary do teplého pultu (ochucení a zamíchání mletého masa na karbanátky, sekanou.., naložit vepřové maso na výpečky, nakořenit kuřata atp.)
" Porcování kuřat - zaučíme
" Úklid a sanitace pracoviště
Po této přípravě následuje prodej a obsluha zákazníků na prodejně.
Co od tebe očekáváme?
" Pozice je vhodná pro šikovné kuchaře/ky nebo kohokoliv s kladným vztahem k masu.
" Hledáme zručného a pečlivého kolegu/gyni zapáleného do práce s masem a jeho úpravy.
" Rádi tě vše naučíme na prodejně
Zaměstnanecké výhody:
" Multisport kartu
" Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků
" Odměna za výročí narozenin
" Lázně
" Zaškolení na prodejně

Plat od:
24 500 Kč
Pracoviště:
Krupka
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Řezník/uzenář
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Markéta Sokolová
702 233 169
prace|novak-mu#cz