Zámečníci strojů

Požadujeme:
o Min. výuční list v oboru zámečník či příbuzných oborech
o Čtení výkresové dokumentace podmínkou
o Technické a logické myšlení
o Manuální zručnost, samostatnost
Pracovní náplň:
o Dělení materiálu CNC na tabulových nůžkách
o Tvarování - ohýbání výrobků na CNC ohraňovacím lise

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 30 000 Kč vyplácený ihned po zkušební době; pracovní doba 37,5 h/týden; dovolená 20 + 5 dodatková; odměny a prémie; příspěvek na stravování, dopravné; odměny za zlepšovací návrhy.

Hlásit se na e-mail nabor@kos.cz

Plat od:
27 000 - 30 500 Kč
Pracoviště:
Krnov
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Strojní zámečník
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ing. Michaela Hollá
554605407
nabor|kos#cz