Prodavači ostatního zboží v prodejnách

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 730 572 304, 734 353 429, e-mail: prace@semag.cz
Dohodnutí osobního pohovoru předem s vedoucí provozovny p. Musialovou - 730 572 304. Nástup IHNED.

Pro naši provozovnu PRIMA PEKÁRNA v Ostravě přivítáme do menšího kolektivu kolegyni/kolegu s příjemným vystupováním, manuální zručnosti, vysokým pracovním nasazením a úsměvem.

Náplň práce:
- příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků
- příprava obložených baget, polévek a kávy
- provozní doba pondělí - neděle
- ranní a odpolední směny (ranní směna od 4:00 hod)

Požadujeme:
- vyučení
- znalost práce na obchodních pokladnách
- praxe s prodejem pečiva výhodou
- pracovní morálku, komunikativnost a příjemné vystupování
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem
- zdravotní průkaz pro práci s potravinami
- výborný zdravotní stav
- preferujeme dlouhodobý pracovní vztah

Benefity: příspěvek na rekreaci zaměstnanců

Plat od:
28 000 - 32 500 Kč
Pracoviště:
Ostrava
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Prodavač
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Ing. Renáta Piprová
730 572 304, 734 353 429
prace|semag#cz