Úředníci v oblasti správy školství, kultury a zdravotnictví

Pracovní náplň: komplexní zajištění procesu přípravy a realizace výběrových řízení v souladu se zákonem a pravidly poskytovatelů dotací; metodická a poradenská činnost v oblasti veřejných zakázek pro potřeby JU; spolupráce s projektovými týmy a gestory projektů na JU a všemi pracovišti JU při procesu zadávání zakázek; komunikace s orgány státní správy, poskytovateli dotací, kontrolními orgány a dalšími institucemi ve věcech týkajících se problematiky veřejných zakázek; elektronické zadávání veřejných zakázek, resp. práce s informačními systémy veřejných zakázek.
Požadujeme: ukončené SŠ nebo VŠ vzdělání (nejlépe ekonomického či právního směru);
organizační a komunikační schopnosti; samozřejmostí je znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook); nadstandardní pečlivost; flexibilita, odolnost proti stresu a schopnost pracovat v týmu; ochota se vzdělávat; výhodou je znalost nebo orientace v problematice veřejných zakázek, orientace v dotační politice a znalost vysokoškolského prostředí; ;znalost AJ výhodou.
Nabízíme: možnost profesního rozvoje; perspektivu zaměstnání; zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování;
zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispozičního volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Nástup od: ihned nebo dle dohody
Pracovní poměr: pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s tříměsíční zkušební dobou s možností prodloužení.
Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis s označením „Referent/ka ÚVZ“ zašlete na e-mail: personalni@jcu.cz do 5. 5. 2024.
Uchazeči, kteří budou vybráni k osobnímu pohovoru, budou písemně informováni.
Výběrové řízení může být kdykoli v jeho průběhu zrušeno a žádný z uchazečů nemusí být přijat do pracovního poměru.

Plat od:
27 000 - 34 000 Kč
Pracoviště:
České Budějovice
Nástup:
11.04.2024
Obor a Profese:
Administrativní pracovník
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Personální oddělení
personalni|jcu#cz