Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství

Nástup možný ihned.
POŽADAVKY NA ZAMĚSTNANCE:
Smysl pro pořádek a hygienu, Vynikající zdravotní stav a normální selský rozum. Nadšení pro zemědělskou prvovýrobu, a následné zpracování. Prodej ze dvora. Kladný vztah ke zvířatům. Flexibilita a schopnost zodpovědně a nezávisle vykonávat úkolovou práci.
NÁPLŇ PRÁCE:
Nápln práce bude definována dle zájmů a schopností aplikanta. Hledáme schopnou osobu do týmu k různým úkolům k zabezpečení provozu farmy s chovem malých přežvýkavců a poníků, zpracováním produkce a prodejem ze dvora. Farma má cca 40 koz, 40 ovcí, a 9 poníků a obhospodařuje 40 ha.
Nabízené výhody: Různorodost úkolů, pěkné pracovní prostředí v areálu ekologické farmy, přátelský kolektiv, zaměstnanecká sleva na kozí produkty. Satisfakce z dobře odvedené práce, vnitřní naplnění z práce se zvířaty. Časový rozvrh směn je částečně možné upravit dle potřeb zaměstnance.
První kontakt uchazeče se zaměstnavatelem: telefonicky: 728 432 827 (8-15h), e-mailem: zerlina@email.cz.

Plat od:
120 - 135 Kč
Pracoviště:
Rožnov p. Radhoštěm
Typ úvazku:
Práce na dohodu
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Dělník
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Christina Herman
728 432 827; 571 610 115
zerlina|email#cz