Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Životopis zašlete na personalni@tssas.cz

Co budete dělat:
- technické zajištění provozu PC sítě.
- všeobecná znalost problematiky HW, LAN.
- instalace a provádění drobných oprav hardwaru.
- zodpovídání dotazů uživatelů o problémech s provozem softwaru a hardwaru.
- dohled nad běžným provozem komunikačních a počítačových systémů.
- základní orientace MS Server, MS Windows.
- instalační činnost a vedení záznamů o denních transakcích datové komunikace, problémech a provedených opravách.
- vkládání dat a datových souborů do počítačových aplikací.
- základní znalosti s databázovými systémy SQL.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- praxe v oboru - výhodou.
- ochota pracovat.
- logické uvažování, pečlivost.

Co vám můžeme nabídnout:
- platové ohodnocení dle praxe a zkušeností
- práci ve stabilní společnosti
- práce na HPP v 1 směnném provozu, ranní směny PO-PÁ, 7:00 - 15:00 hod
- nástup ihned nebo po domluvě (po absolvování vstupní lékařské prohlídky)
- závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
- pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení na neurčito
- 5 týdnů dovolené

Plat od:
22 000 - 25 000 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Technik HW
Min. vzdělání:
Střední vzdělání bez maturity
Kontaktní osoba:
Patricie Korytářová
602 552 068
personalni|tssas#cz