Odborní asistenti na vysokých školách

Pracovní náplň
- pedagogická činnost a související tvůrčí (vědecká, publikační) činnost
Požadujeme
- absolvování příslušného stupně vzdělání v daném oboru
- dokončené Ph.D. studium v příslušném oboru
- vědecká a pedagogická profilace v oblastech evropského a českého umění 19. a 20. století včetně architektury, současné umělecké tvorby a umělecké kritiky
- publikační činnost v oboru
- předpoklady pro pedagogickou a vědeckovýzkumnou práci
- organizační schopnosti, morální bezúhonnost
Nástup od: 1. 9. 2024
Pracovní úvazek: 0,50
Pracovní poměr: na dobu určitou s možností prodloužení
Nabízíme
- zajímavou práci s možností osobního a profesního rozvoje,
- perspektivu zaměstnání,
- zaměstnanecké kurzy, další vzdělávání, závodní stravování,
- zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 4 dny indispoziční volna, dotované stravování nebo stravenky, zvýhodněné mobilní volání či bankovní služby u partnerské banky, MS Office zdarma pro soukromé využití, dětská skupina pro děti zaměstnanců přímo v kampusu apod.
Písemné přihlášky doplněné profesním životopisem, kopiemi dokladů o vzdělání, seznamem vědecké a publikační činnosti zašlete do 5.5.2024 na adresu:
Filozofická fakulta JU
Ing. Iva Hondlíková
Branišovská 1645/31a
370 05 České Budějovice

Plat od:
17 500 - 22 500 Kč
Pracoviště:
České Budějovice
Typ úvazku:
Částečný úvazek
Nástup:
01.09.2024
Obor a Profese:
Vysokoškolský učitel
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Ing., Mgr. a jiné
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Iva Hondlíková
387 774 802
hondlik|ff#jcu#cz