Stavbyvedoucí - mzda až 80 000 Kč/měsíc + náborový příspěvek 50 000 Kč

Společnost MORKUS Morava s.r.o. působící v oblasti výstavby ocelových konstrukcí, montovaných hal, demolicí, smaltovaných nádrží, sil a zásobníků hledá uchazeče či uchazečku na pozici projektový manažer. Společnost se zaměřuje na generální dodávky stavebních děl, jejich modernizaci či rekonstrukci, a realizuje tyto stavební práce pro soukromé investory, státní organizace či soukromé osoby.

Více informací o společnosti naleznete na www.morkus-morava.cz.

Místo práce: Slavíč 125, 753 61 Hranice VII - Slavíč - okres Přerov

Termín nástupu: možný ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: veronika.oralova@morkus-morava.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 774 405 816 - Veronika Oralová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 8. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Pracoviště:
okres Přerov
Typ úvazku:
Plný úvazek, Práce na ŽL
Podmínky:

• min. ÚSO s maturitou
• zkušenost na této či obdobné pozici
• organizační zdatnost a obratná komunikace
• schopnost řešit zadané úlohy samostatně i v týmu
• dobrý zdravotní stav
• odolnost vůči stresu
• schopnost orientace ve výkresové dokumentaci/projektové dokumentaci
• ŘP skupiny B
• ochotu pracovat v turnusech na stavbách
• schopnost rychle se učit novým věcem
• znalost programu AutoCAD (výhodou)
• práce na PC, MS Office – Word, Excel, Outlook
• samostatnost, zodpovědnost, loajálnost, komunikativnost, časovou nezávislost, vysoké pracovní nasazení
• bezúhonnost, čistý trestní rejstřík

Náplň práce:

• plánování a přímé řízení stavebních prací
• koordinace dodavatelů, jednání s projektanty
• vedení kontrolních dnů
• vedení stavební dokumentace
• sledování nákladů a výnosů zakázek
• pravidelný reporting vedení
• kontrola dodržování termínů harmonogramu
• spolupráce při optimalizaci stavebních procesů
• komunikace se zákazníky
• příprava a konzultace termínů

Nabízíme / benefity:

• zázemí tuzemské společnosti
• možnost podílet se na unikátních projektech, především pro tuzemské zákazníky
• 5 týdnů dovolené
• přátelský kolektiv
• notebook, služební telefon
• firemní automobil i pro soukromé účely
• firemní akce (fotbal, autokros, atd.)
• práce na HPP na dobu neurčitou nebo jako OSVČ

Hrubá mzda 60 000 - 80 0000 Kč/měsíc (dle zkušeností)
• náborový příspěvek 50 000 Kč vyplacený po odpracovaném 1. roce ve firmě
• možnost dalšího individuálního ohodnocení na základě dosažených pracovních výsledků

Nástup:
možný ihned
Obor a Profese:
Stavebnictví a reality - Stavbyvedoucí
Min. vzdělání:
Střední odborné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
Eva Grundová
+420224819391
egrundova|jobsystem#cz