Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu

Požadujeme:
o vzdělání stavebního směru - dopravní stavby
o autorizace ČKAIT pro mosty a inženýrské konstrukce
o ŘP sk. B
o znalost práce na PC (Microsoft Office: Word, Excel, Outlook)
o samostatnost, flexibilita, spolehlivost
Náplň práce:
Při přípravě staveb
o podílí se na kontrole projektů a rozpočtů staveb
o připravuje podklady pro výběrová řízení
Při realizace staveb
o zajišťuje kontrolu výkonu stavebního dozoru (hlavní inženýr stavby)
o podílí se na kontrole kvality provedených prací u zhotovitelů staveb
o dohlíží na dodržení harmonogramu výstavby staveb
o kontroluje dodržování bezpečnosti práce a pořádku na stavbě
o kontroluje soulad fakturace stavebních prací s rozpočtem a projektem
o dohlíží na uvádění staveb do provozu
Nabízíme:
o dobré zázemí stabilní společnosti, pružná pracovní doba
o atraktivní platové podmínky
o možnost používání služebního vozidla k soukromým účelům
o zajistíme potřebné kurzy a školení
Termín nástupu: dle dohody
Životopisy zasílejte na adresu: ludmila.vlckova@uskhk.eu, do Předmětu uveďte "mostař JC"

Výhody:
stravenky, příspěvek na penzijní připojištění nebo spoření ve výši 1500,- Kč/měsíc, 5 týdnů dovolené

Plat od:
33 800 Kč
Pracoviště:
Jičín
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Technik ve stavebnictví
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Kontaktní osoba:
Ludmila Vlčková
495 540 219, 725 929 139
ludmila#vlckova|uskhk#eu