Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů

POPIS PRACOVNÍ POZICE:
" Tryskání dílů na požadovanou drsnost pro svařování a lakování v ochranném oděvu v tryskacím boxu a tím odstraňení povrchové rezi
" Přenášení značení polotovarů z neotryskaných dílů na otryskané díly
" Srážení a odjehlování ostré hrany způsobené obráběním
" Odstraňování zbytkových ocelových třísek z nepřístupných míst, abraziva nebo řezné a chladící tekutiny
" Šetrné odstraňování technologických kostek pro obrábění
" Protahování závitů od nečistot po obrobení nebo lakování
POŽADAVKY:
" Praxe ve stojírenském provozu výhodou
" Manuální zručnost a fyzická zdatnost
" Znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
" Znalost českého jazyka výhodou
" Ochota pracovat ve směnném provozu
Zaměstnanecké výhody:
" 25 dní dovolené
" Vzdělávací kurzy a školení / možnost osobního růstu
" Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
" Zvýhodněné mobilní tarify i pro rodinu
" Závodní stravování
" Denní nákup svačin/ občerstvení na pracovišti
" Firemní fitness
" Firemní a teambuildingové akce
Hlásit se lze telefonicky nebo e-mailem.

Plat od:
22 500 - 30 000 Kč
Pracoviště:
Teplice
Nástup:
01.05.2024
Obor a Profese:
Technolog ve strojírenství
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Nikola Hirschová
417 577 296
hr|roka-teplice#cz

Jsem osoba se zdravotním postižením a chci se uplatnit na trhu práce. Jak na to?

Každý z nás má právo pracovat a sám si zajistit obživu, a to včetně jedinců se zdravotním postižením. Existují pracovní místa, která jsou speciálně určena pro osoby se ZTP, další pracovní pozice pro ně mohou být rovněž vhodné. Vždy to souvisí s dovednostmi a možnostmi daného jedince a rovněž s pracovními podmínkami na pracovišti.

Musím dokládat výpis z rejstříku trestů svému zaměstnavateli? Záleží, na jakou pozici se hlásíte.

Chtějí po vás při nástupu do nové práce výpis z trestního rejstříku? Jsou zaměstnání, při kterých jej po vás zaměstnavatel bude vyžadovat, závisí to ovšem na povaze pracovní pozice. Zaměstnavatel jej nemůže vyžadovat automaticky po všech, musí se řídit právními předpisy.

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.