BRIGÁDNÍCI NA PRAŽSKÝ MAJÁLES 2024

Hledáme nadšené a energické jedince, kteří se chtějí stát součástí týmu na největší studentskou oslavu roku – Majáles 2024! Pokud máte rádi vzrušení, zábavu a chcete být součástí nezapomenutelné události, pak je tato nabídka určena právě pro vás!

Informace:
• Termín: 27.4. 2024
• Místo: Praha, Letiště Letňany
• Náplň práce: obsluha stánku s pitím/jídlem, manuální výpomoc, práce na pokladně, kuchař, úklid, vstupy, bedňák/stagecrew, prodej merchandise, info stánek, řidiči skupiny C
• Pracovní doba a odměna bude záviset na konkrétní pracovní pozici

Co získáte:
• Práci na jedné z největších hudebních akcí roku
• Možnost poznat nové lidi a budovat přátelství
• Cenné zkušenosti pro vaše budoucí kariérní úspěchy

Co požadujeme:
• Komunikativnost a přátelský přístup k zákazníkům
• Spolehlivost a schopnost pracovat v týmu a rychle se přizpůsobit
• Minimální věk 17 let

Brigádníky budeme i svážet z vybraných měst: Plzeň, Rokycany, Beroun, Tábor, Votice, Benešov, Říčany, Hradec Králové, Chlumec nad Cidlinou, Poděbrady, Nymburk, Přelouč, Kolín, Český Brod a Úvaly!

Nepropásněte šanci být součástí nezapomenutelného festivalu!
Přidejte se k nám a přispějte k úspěchu Majálesu 2024!

Pracoviště:
Praha
Typ úvazku:
Práce na ŽL, Brigáda, Práce na dohodu
Nástup:
27.4.
Obor a Profese:
Média, reklama a PR - Promotér
Min. vzdělání:
Základní vzdělání
Vhodné i pro absolventy
ANO
Kontaktní osoba:
Michal Štulla
+420774416899
praceabrigadyczech|gmail#com

Články ze světa práce

Time management a jak efektivně využívat svůj čas

Dnešní doba nabízí nekonečné možnosti, ale často také přináší přetížení a nedostatek času. Správný time management je klíčovým prvkem pro efektivní rozložení času v každodenním životě. Veškeré úkoly, závazky a cíle můžeme lépe zvládnout, pokud se naučíme efektivně využívat svůj čas. Nabízíme pár tipů, jak toho dosáhnout.

Jak dosáhnout harmonie mezi pracovním a osobním životem?

V dnešní hektické době, kdy pracovní nároky mohou být náročné, je nalezení harmonie mezi pracovním a osobním životem solidní výzvou. Máte své techniky, jak to zvládnout, nebo se inspirujete našimi radami?

Jak napsat motivační dopis, aby zaujal?

Motivační dopis se stal nezbytnou součástí procesu hledání práce. V poslední době se dost změnil, už není jen formální přílohou, ale spíše osobním projevem vašeho zájmu o danou práci. Zde je několik klíčových tipů, jak napsat efektivní motivační dopis, který zaujme a přinese pozvání na pohovor.