NÁSTROJAŘ | | BEZ NOČNÍCH SMĚN

Hledáme Nástrojaře, který má zkušenosti s výrobním prostředím. Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu a přispět svými schopnostmi a zkušenostmi k našemu společnému úspěchu, pak hledáme právě vás!

Náplň práce:

- údržba nástrojů a nosičů nástrojů včetně jejich kotvení a výměn v pěnovací lince
- odpovědnost za přípravu pěnovacích nástrojů + nosičů nástrojů
- reportování přímému nařízenému
- komunikace napříč odděleními výroby
- spolupráce při stanovení technických požadavků na nové technologické zařízení a vybavení linkyZašlete nám svůj životopis. Více podobných pozic naleznete na https://cz.gigroup.com/nabidky-prace/?job=&placeOfWork=

Plat od:
30 000 Kč
Pracoviště:
Plzeňský kraj
Plný úvazek
Podmínky:

- vzdělání, ideálně technického směru
- zkušenost z obdobné pozice (praxe s pěnovací linkou)
- schopnost práce na PC
- základní znalost anglického jazyka

Bonusy:

- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek na dopravu
- Bonusy/prémie
- Flexipass
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Jazykové kurzy, odborná školení
- Firemní akce
- Možnost kariérního růstu

Nástup:
neuvedeno
Obor a Profese:
Nástrojař
Min. vzdělání:
Střední všeobecné vzdělání s maturitou
Personální agentura:
Kontaktní osoba:
HQ GI (GI)
m#kocanova#406691203203|applications#grafton#cz

Články ze světa práce

Znáte svou cenu na trhu práce?

Hledáte novou práci nebo uvažujete o změně povolání? A znáte svou cenu na trhu práce? Doporučujeme si zjistit, jaké platy dostávají lidé, kteří pracují na obdobných pozicích. Tento průzkum vám pomůže vytvořit představu, jak byste měli za danou práci být ohodnoceni právě vy.

Základní práva zaměstnanců: Co byste měli vědět

Práva zaměstnanců jsou základním stavebním kamenem každého fungujícího pracovního vztahu. Znát svá práva na pracovišti je klíčem pro zajištění férových pracovních podmínek a ochrany před potenciální diskriminací či zneužíváním ze strany zaměstnavatele. V tomto článku se podíváme na několik základní oblastí práv zaměstnanců, kterým by měl každý pracující dobře rozumět.

Jak říct šéfovi, že vám něco vadí

Komunikace s nadřízeným může být někdy náročná, zejména pokud mu potřebujete sdělit, že vám něco vadí. Promyslete si proto dobře, zda je vaše výtka věcná a jednejte. Vědět, jak sdělit svému šéfovi, že vám něco vadí patří ke klíčovým dovednostem ve vašem profesním životě.