Ostatní odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení

Institut posuzování zdravotního stavu přijme zaměstnance na pozici:
Odborný nelékařský zdravotnický pracovník (ONZP)
Místo výkonu práce : Česká Lípa
Náplň práce:
- posudková činnost v nepojistné agendě v rámci lékařské posudkové služby. Práce se zdravotnickou dokumentací a ostatními podklady nutnými pro posudkovou činnost. Činnost zahrnuje práci s PC aplikacemi a dle potřeby komunikaci s týmem oddělení LPS a s ošetřujícími lékaři ve zdravotnictví. Podmínkou je spolupráce při rozšiřování i prohlubování vzdělávání.
Požadujeme:
- vzdělání bakalářské nebo magisterské se specializací: všeobecná sestra, dětská sestra, porodní asistentka, ergoterapeut, zdravotně-sociální pracovník, zdravotnický záchranář, fyzioterapeut,
- pokročilá znalost práce s MS office (Word, Excel, Outlook),
- znalost běžné administrativní práce,
- zkušenosti práce v oboru výhodou,
- schopnost samostatné i týmové práce,
- schopnost práce s podkladovými materiály, zejména dobrá orientace ve zdravotnické dokumentaci ve smyslu odlišení anamnézy od epikrízy, subjektivních stesků od objektivně vyšetřením zjištěného stavu apod.,
- odpovědnost, spolehlivost a flexibilitu, - zájem o obor a schopnost sebevzdělávání.
Nabízíme:
- zajímavou rozmanitou administrativní práci se zaměřením na zdravotnickou i sociální tématiku,
- pracovní poměr na dobu neurčitou,
- platové zařazení v 12. platové třídě (v rozmezí 33.060 Kč – 48.810 Kč) zdravotnické tabulky,
- odpovídající osobní příplatek (v rozmezí 5 – 15 % z platové třídy),
- 25 dnů (200 hodin) dovolené za kalendářní rok,
- 5 dní indispozičního volna (sick days),
- stravovací paušál (74 Kč / odpracovaný den),
- pružnou pracovní dobu,
- po zapracování možnost výkonu práce i na plný homeoffice.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pokud máte zájem o uvedenou pozici a splňujete dané požadavky, prosím kontaktujte nás na
email: Ludmila.SulcovaHejnalova2@cssz.cz , kde přiložíte motivační dopis a své CV.

Plat od:
33 060 - 48 410 Kč
Pracoviště:
Praha
Nástup:
02.04.2024
Obor a Profese:
Záchranář
Min. vzdělání:
Vysokoškolské vzdělání - Bc.
Kontaktní osoba:
Dr. Ludmila Šulcová Hejnalová
Ludmila.SulcovaHejnalova2@cssz.cz

Na inzerát není možné odpovědět, protože firma neuvedla kontaktní email. Pro odpověď prosím použijte jiné kontaktní údaje.